Napsali o nás | Nová kočka vedle Karla Gotta! Oči na ní může nechat… | Galavečer pro Slunce

29 06 2015

Nová kočka vedle Karla Gotta! Oči na ní může nechat…

Vůbec poprvé ve své kariéře má Karel Gott (75) oficiální mluvčí! Stala se jí Aneta Stolzová (33), sympatická ředitelka české PR agentury. Nutno dodat, že je to velká kamarádka zpěvákovy manželky Ivany Gottové (39), která ji svému manželovi dohodila.
 
„Jsem poctěna, pracovat s legendou je božské,“ vyznala se na sociální síti Stolzová. Ta se oficiálně vedle Gotta poprvé objevila na charitativním večeru pro nadační fond Slunce pro všechny v hotelu Le Palais Prague. „Je to sympatická dáma a těším se na spolupráci,“ pravil stručně Gott. Na společném snímku je přitom vidět, že se po boku Anety cítí velmi dobře. Krásné ženy zkrátka se zpěvákem vždy dělaly a dělají divy.
 
Do jara letošního roku Mistrovy s komunikací s médii pomáhal jeho bývalý sekretář Jan Adam (51). Jenže s ním Gott v době, kdy se rozešel s bývalou manažerkou Jaroslavou Herzerů (63), změnil smlouvu o spolupráci. „Je to vše nastavené jinak, Honza už nedělá to co dříve. Domluvili jsme se na jiném obsahu práce,“ řekl deníku Aha! Gott.
 
Zatímco Adam nyní zpěvákovi pomáhá s dramaturgií rozhlasových pořadů a desek, Stolzová bude komunikovat s tiskem a starat se o propagaci Gottových projektů.
 
Založila Spokojené děti
 
Nová mluvčí Karla Gotta je mimo jiné zakladatelkou projektu Spokojené děti, který je určený rodinám postižených dětí. „Má dcera Natálka se narodila s genetickým postižením. Byl to pro nás s manželem velký šok, jelikož veškeré testy v těhotenství byly naprosto v pořádku. Syndrom Phelan McDermid, kterým Natálka trpí, je však velmi ojedinělý, tudíž se na něj v těhotenství standardně testy nedělají. Život s postiženým dítětem a můj profesní obor marketing a public relations mě přivedly k nápadu založit právě tento projekt,“ prozradila Stolzová.
 
Foto: Facebook.com, Robert Vano
 

Doporučujeme