Napsali o nás | Ivana dohodila Gottovi sexy kočku! A Karel se na ni už moc těší | Galavečer pro Slunce

29 06 2015

Ivana dohodila Gottovi sexy kočku! A Karel se na ni už moc těší

To jsou změny. Karel Gott (75) má poprvé za svou kariéru tiskovou mluvčí. Je jí Aneta Stolzová (33), která je ředitelkou PR agentury. Tato sympatická žena je kamarádkou Gottovy ženy Ivany (39). Ta ji svému manželovi dohodila.
 
Poprvé se po boku Karla Gotta Stolzová objevila na charitativním večeru pro nadační fond Slunce pro všechny v hotelu Le Palais Prague. „Je to sympatická dáma a těším se na spolupráci,“ uvedl stroze Gott.
 
Na společném snímku jde ale vidět, že se zpěvák ve společnosti krásné Anety cítí velmi dobře. „Jsem poctěna, pracovat s legendou je božské,“ napsala na sociální síť Stolzová.
 
Dříve pomáhal Gottovi s komunikací jeho bývalý sekretář Jan Adam (51). Od té doby, co se pracovně rozešel s manažerkou Jaroslavou Herzerů (63), s ním změnil smlouvu o spolupráci. „Je to vše nastavené jinak, Honza už neděla to, co dříve. Domluvili jsme se na jiném obsahu práce,“ řekl deníku Aha! Gott.
 
Stolzová bude komunikovat s tiskem a propagovat Gottovy projekty. Zatímco Adam zpěvákovi pomáhá s dramaturgií rozhlasových pořadů a desek.
 
Foto: Robert Vano, Facebook.com
 

Doporučujeme